Prilagodite nastavitve soglasja

Piškotke uporabljamo za pomoč pri učinkoviti navigaciji in izvajanju določenih funkcij. Spodaj boste našli podrobne informacije o vseh piškotkih pod vsako kategorijo soglasja.

Piškotki, ki so kategorizirani kot "potrebni", se shranijo v vaš brskalnik, saj so bistveni za omogočanje osnovnih funkcij spletnega mesta.... 

Vedno aktiven

Potrebni piškotki so potrebni za omogočanje osnovnih funkcij tega mesta, kot je zagotavljanje varne prijave ali prilagajanje vaših nastavitev soglasja. Ti piškotki ne shranjujejo nobenih osebnih podatkov.

Ni piškotkov za prikaz.

Funkcijski piškotki pomagajo izvajati določene funkcije, kot je deljenje vsebine spletnega mesta na platformah družbenih medijev, zbiranje povratnih informacij in druge funkcije tretjih oseb.

Ni piškotkov za prikaz.

Analitični piškotki se uporabljajo za razumevanje interakcije obiskovalcev s spletno stranjo. Ti piškotki pomagajo zagotoviti informacije o meritvah, kot so število obiskovalcev, stopnja obiskov ene strani, vir prometa itd.

Ni piškotkov za prikaz.

Piškotki zmogljivosti se uporabljajo za razumevanje in analizo ključnih indeksov uspešnosti spletnega mesta, kar pomaga pri zagotavljanju boljše uporabniške izkušnje za obiskovalce.

Ni piškotkov za prikaz.

Oglaševalski piškotki se uporabljajo za zagotavljanje prilagojenih oglasov obiskovalcem na podlagi strani, ki ste jih predhodno obiskali, in za analizo učinkovitosti oglaševalskih akcij.

Ni piškotkov za prikaz.

Dne 18. aprila 2024 je Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije organiziralo deveti posvet Platforme znanja, namenjen sooblikovanju desetega okvirnega programa za raziskave in inovacije. Cilj posveta je bil pridobiti informacije in oblikovati mnenja, ki bodo služila kot temelj za prihodnje usmeritve Republike Slovenije v pripravi na deseti okvirni program.

Na posvetu so sodelovali predstavniki javnih organov, raziskovalnih institucij, visokošolskih ustanov, podjetij, zavodov, društev in drugi deležniki. Glavne teme razprave so zajemale strateške in izvedbene vidike programa, kot so razmerje med vlaganji v različna področja znanosti, stabilnost programa, vključevanje malih in srednje velikih podjetij ter družboslovja in humanistike, ter širitev udeležbe.

Razprave so potekale v štirih paralelnih delavnicah, kjer so udeleženci analizirali in identificirali ključne izzive ter možnosti za izboljšanje prihodnjega okvirnega programa. V uvodnem nagovoru je državni sekretar Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije, dr. Jure Gašparič, izpostavil pomen dogodka in pomen desetega okvirnega programa za raziskave in inovacije.

Posvet je bil priložnost za soustvarjanje in dialog med različnimi deležniki ter za identifikacijo ključnih elementov, ki bodo vključeni v stališče Republike Slovenije glede prihodnjega okvirnega programa.

Dogodka se je udeležila tudi direktorica SIS EGIZ, dr. Alenka Rožaj Brvar: »Posvet je bil odlično pripravljen s kreativnimi pristopi in učinkovitim potekom.«

Več informacij o posvetu in vsebinah najdete tukaj.